Сеарцх својства
Rozšířené hledání


Prodej
Garsonky
Apartmány
Dvoupatrový domy
Domy
Bungalovy
Vily
Lokály
Haly/ hangáry
Budovy
Venkovské domy
Parcely
Restaurant
Hotel
Vše

pronájmy
Garsonky
Apartmány
Byty
Domy
Rodinné domy
Vily
Lokály
Podkrovní byty
Restaurant
Vše

Dovolená
Apartmány
Domy
Rodinné domy
Vily
Vše

Kupní opce
Apartmány
Domy
Vše

Luxusní dům
Prodej
pronájmy

Podnikání
Lokály
Haly/ hangáry
Budovy
Restaurant
Hotel
Vše

Svátky


 Zpět na seznam Zpět na seznam    Sdílet  Sdílet | vytisknout  vytisknout | Odeslat  Odeslat

Luxusní Vila V prodeji v Salobreña, 1.290.000€ (Ref.: 1806)

Casa con encanto Potencial Negocio Luxusní dům
Horská oblast Letiště Zahrady Bazén Garáž Výtah Kuchyně Elektrické spotřebiče krb Klimatizace Topení Satelitní anténa Komora Alarm Školní areály

V městské oblasti , Urbanizace  
Celková plocha pozemku:  893,00 m2  
Zastavěná plocha:  340,00 m2  

3 poschodí
Pobřeží

2007
Ve výborném stavu
Výhled na moře
18680, Salobreña Granada
Oblast: Urb. Monte de los Almendros

Tato fantastická Vila je opravdu elegantní a luxusní, nachází se v prestižní urbanizaci 'Monte de Los Almendros', pouhých 2 km od Salobreña.
Stavba domu je z nejvyšší kvality a byla na každou podrobnost vymyšleně, aby byla skutečně záviděníhodné bydlení. Má veškeré vybavení potřebné k tomu, aby bylo skutečně pohodlné a příjemné. Dům je vybaven klimatizací s tepelným čerpadlem v celém domě, audio vláknem, výtahem, interkom s CCTV, elektrickými bezpečnostními okenicemi, ochranou proti slunci a dvojitým zasklením. Nejenže je charakterizována svou technologií, ale také z hlediska architektonického designu a interiérů s maurskými a andaluskými dokončováním, celý dům je působivý, detaily mají kvalitu, která nemá žádné soupeře uvnitř a venku. Dům je postaven na několika podlažích, všechny obsluhované výtahem. Na úrovni ulice je garáž pro dvě auta a na stejné úrovni můžeme vstoupit přímo do výtahu, kde se můžete sestoupit do středního patra nebo do jedné z oddělených ložnic, které má hlavní dům. Je ve věži domu s koupelnami v koupelně a s romantickým krbem, který nás dovede k tomu, abychom si v pohádce představili, že jsme v malém hradu. Z ulice můžeme získat přístup ke střední části hlavního domu a vstoupit do jeho nádherných přírodních dřevěných dveří vytesaných do maurského stylu nebo do samostatného bytu, který má dům také. Když vstoupíte přímo hlavními dveřmi, najdeme malou halu a přístup do jejích dvou dvoulůžkových pokojů, koupelny a krásné terasy s tropickými ovocnými stromy. Z haly se také nachází nádherné schodiště se značkováním, které nás dovede do obývacího pokoje s kuchyňkou a oddělenou koupelnou i s přístupem do velké zahrady a bazénu.
Ve středním patře hlavního domu jsou tři ložnice – vše s koupelnou s příslušenstvím, i když hlavní ložnice je největší s oddělenou sprchou, vířivkou a velkým oknem a terasou s fantastickým výhledem na moře. Z haly hlavního domu můžeme získat přístup výtahem nebo schodištěm do dolního patra, kde si můžete najít velký obývací pokoj, jídelnu, sklep, kuchyň, prádlo. Všechny tyto oblasti nás vedou do zahrady, kryté verandy a do relaxační oblasti bazénu. V bazénu máme také venkovní kuchyň s grilovou a jídelnou, která je pod jeho fantastickou dřevěnou pergolou, vířivou vanou a venkovní postelí, kde si můžete odpočinout nebo si vychutnat sluníčko. Bazén přetéká nekonečnem a jeho nádherné tropické rostliny a květiny nás budou cítit jako v malém ráji.
To je možná vaše velká příležitost najít si svůj vysněný domov, takže se můžete svobodně obrátit na náš tým Snapper vily a získat další informace nebo si domluvit schůzku.

 
Cena

1.290.000 €

Cena m2: 3.794 €  

charakteristiky
- 6 ložnice
- 7 koupelny
- Komora
- Americká kuchyně
- Elektrické spotřebiče
- Individuální topení
- Klimatizace
- Satelitní anténa
- Výtah
- Alarm
- Telefon
- Směr jih
- Se zahradou
- Bazén
- krb
- Terasy (150,00 m2)
- Samostatná garáž nás 2 místa
- Výhled na moře

Energetická třída
Plující

okolí
- Školní areály
- Kulturní centra
- Zelené plochy
- Blízké dopravní prostředky
   Autobusy
Blízká lokalita: Salobreña
letiště: Málaga
 83 fotografie   Zvětšit 
Sole agent


 Mapa oblasti   Zvětšit 
LAT/LNG: 36.748477 -3.602598

Zažádejte o informace:
 jméno:*
 
 země:*  telefon:
   
 e-mail:*
 
 Od:  Až:
 
 
 
 komentář:*
 
Souhlasím Ochrana osobních údajů.
  
PARGO VILLAS
Carretera Nacional N-340
18680 Salobreña (Granada)
www.pargovillas.com
Tlf.: +34 958 610 961
Fax.: +34 958611044

Poznámka:
Zadané informace jsou orientační, nejsou závazné a nemají žádnou smluvní hodnotu.atd. Pro získání aktuálních informací a / nebo potvrzení údajů zde uvedených doporučujeme kontaktovat společnost.
Odkazy | Mapa webu | Ochrana osobních údajů | Právní upozornění

PARGO VILLAS  Carretera Nacional N-340. Salobreña 18680 (Granada)
Tlf.: +34 958 610 961   -  inmobiliaria@pargovillas.com