De sociale netwerken zijn webpagina´s die u in staat stellen informatie te beheren en te delen met vrienden of andere gebruikers met dezelfde interesses. Door op deze links te klikken voegt u een bericht over deze pagina toe aan uw account van de corresponderende website.
Bladwijzers zijn links naar uw favoriete websites. Google stelt u in staat bladwijzers aan te maken die u kunt openen vanuit de Google-blak voor Internet Explorer
Het is uw startpagina voor al uw informatie. Alles wat u op de hoogte en georganiseerd houdt, kan ingevoegd worden op uw pagina en zo kunt u alles in één keer zien.
MySpace is een online gemeenschap waar u vrienden van uw vrienden kunt leren kennen en waar u foto´s, dagboeken en zaken van belang kunt delen in een steeds groter wordend netwerk van gemeenschappelijke vrienden.
Beheerdienst voor bladwijzers voor sociale netwerken op het web. Maakt het mogelijk om bladwijzers die voorheen in de browsers opgeslagen werden toe te voegen en ze te categoriseren met een etikettensysteem.
Facebook is een website die bestaat uit vele sociale netwerken met betrekking tot een school, universiteit, werk, regio, enz. die gebruikt worden om op de hoogte te blijven van vrienden of collega´s en om foto´s, links, video's enz. te delen.
Twitter is een dienst voor vrienden, familie en collega´s die u in staat stelt te communiceren door middel van het uitwisselen van snelle antwoorden op een simpele vraag: ¿wat doe je?
Te koop in Casco Antiguo (Salobreña), 105.000 € (Ref.: 1793)
Casa con encanto
In stedelijk gebied
Beb. Opp.:
93,00 m2
2 verdiepingen In kustzone
Uitstekend Zeezicht
18680, Salobreña Granada
Zone: Casco Antiguo
Verminderd
12,5 %
€ 120.000
Huis te koop in de oude stad Salobreña.
Salobreña is wit geschilderd en is een historisch en mooi dorp aan de Costa de Granada met veel karakter en vol traditie. Salobreña wordt gekenmerkt door zijn prachtige ligging, omdat het profiteert van de ligging aan de kust, evenals op slechts 45 minuten van de stad Granada en het beroemde skigebied Sierra Nevada.
De accommodatie ligt in het hart van de oude stad, een zeer rustige omgeving die wordt gekenmerkt door zijn traditie en Arabische invloed, de schoonheid van de straten, en bekroond door zijn emblematische Arabische kasteel.
Het huis, zeer helder en gezellig, bestaat uit drie slaapkamers, twee badkamers, een lichte eetkamer met kitchenette, en een woonkamer. Het vakantiehuis heeft airconditioning.
Vanaf het grote terras u genieten van het panoramische uitzicht dat zowel de zee, de Salobreña vega en de oude binnenstad biedt.
Voor meer informatie u contact opnemen met het team van Snapper villa's 34 958610961 of inmobiliaria@pargovillas.com
Opmerking:
De verschafte informatie is ter oriëntatie, is niet bindend en heeft geen contractuele waarde. De genoemde informatie kan onderhevig zijn aan wijzigingen die nog niet doorgevoerd zijn. De kosten van notarissen, registers en belastingen zijn niet inbegrepen, enz. Wij raden u aan contact op te nemen met het bedrijf om de laatste gegevens te verkrijgen en/of de hier vermelde gegevens te bevestigen.